سلام.این متن دارای حاشیه است.اگر می‌خواهید دور بمانید همین الان برگردید و نخوانید!

آقا هاتف سلام.شما اسم نیاوردید چون ترسویید ولی من اسم‌تان را به بهترین شکل نوشتم که جای هیچ گونه شک و شبهه ای باقی نماند.من در هر زمینه ای اگر ادعا داشته باشم بلند و رسا فریادش می‌زنم،همان طور که تا به حال زدم و هیچ ابایی از بحث درباره آن ندارم.در کتاب آسمانی هم حتی آمده،برای این کار نمی‌دانم چه لفظی را استفاده می‌کنند ولی خوب می‌دانم شما حتما می‌دانید قربان.

حالا اگر کسی شک دارد که ادعایم راست است یا دروغ،بیاید مردانه بنشیند روبه‌روی من و وارد بحث شویم.آن‌وقت صحت و سقم ماجرا کاملا عیان می‌شود.هرچی علنی تر هم بهتر!

داشتم می‌گفتم.شما بدون آوردن اسم (چون ترسویید!) به دوست من که کاملا می‌دانم چقدر از شما با ادب تر،با شعور تر،نویسنده تر،آگاه تر و انسان تر است توهین کردید و به قول خودتان ادب خانوادگی‌تان را به نمایش گذاشتید.وقتی هم که من به این کار زننده شما در پنج خط اعتراض کردم،پنجاه خط سیاهه تحویل دادید و پنجاه بار گفتید ۱۶ سال است که می‌نویسید.من شخصا اگر ۱۶ سال سابقه نوشتن در این فضا را داشتم اصلا نگاهتان هم نمی‌کردم چه برسد به این کودک انگاری های احمقانه که همه‌اش به خاطر یک شامورتی بازی مجازی است.شما حالتان خوب نیست فکر می‌کنم که این خزعبلات را این‌قدر جدی گرفتید.اگر می‌بینید چالشتان در بیان راه افتاد و دوستان ما نوشتند،قطع به یقین بدانید به خاطر احترام به دعوت کننده است نه اعتبار شما که مثل یک طبل تو خالی و پر سر و صدا در دسته یک مسجد خلوت که شام نداده است می‌ماند! 

پنجاه بار که گفتید ۱۶ سال است می‌نویسید و خداروشکر پنجاه وبلاگ رسمی و غیر رسمی دارید و سرتان حسابی شلوغ است و در کنار تمام این گنده گوزی ها،افاضات فرمودید پیامی ندهم زیرا نخوانده پاک می‌کنید.دلیل این هجمه ها هیچ نیست جز ترسو بودن شما که بویَش از بلاگفا تا این‌جا می‌آید!من نمی‌توانم در برایر چیزی که می‌شنوم و عملا توهین به شعور من است و دارد بیخود و بی جهت روان من را آزار می‌دهد سکوت کنم.در وبلاگتان هم پیام ندادم چون واقعا بی ارزشید و نوشتن پیام یا نظر در بلاگفا با وجود امثال شما را برای خودم ممنوع کردم.می

دانم که می‌خوانید.اگر خواندید شجاع باشید حداقل جناب همه کاره و هیچ کاره

عکس نوشت همشهری داستان

عمر خود را تبه می‌کنم من

برای هاتف دات بلاگفا دات کام

هم ,سال ,چون ,پنجاه ,تر ,یک ,۱۶ سال ,گفتید ۱۶ ,سال است ,چون ترسویید ,پنجاه بار

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان سلسله رسانه اطلاعات دارویی پاسخ دانش آموز دانلود کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد و اتکینسون فارسی تابلو اداری مهارت های مداد مجله اینترنتی آوای بردسکن ببامه سفلی لوازم یدکی پروتون دانلود قسمت دهم سریال ممنوعه فصل دوم